O firmie

Firma M. W. Tobowscy, to rodzinna firma założona w 1980 roku. Początkowo posiadaliśmy tylko mały kurnik z niewielkim stadem kur niosek. Od tamtego czasu nasza firma wciąż rozwija się i modernizuje. Posiadamy chów wolnowybiegowy, gdzie kury korzystają z naszych łąk i pastwisk porośniętych bujną i bogatą roślinnością. Dzięki temu kury mogą poruszać się swobodnie, w naturalnych warunkach, samodzielnie wybierając miejsca grzęd.

W 2011 roku  postanowiliśmy otworzyć nowy profil naszej działalności, a mianowicie rozpoczęliśmy produkcje ciastek oraz makaronów. Wyjątkowość naszych produktów polega na tym, że powstają one całkowicie bez konserwantów. Są ręcznie robione, ręcznie krojone, a w przypadku makaronów również naturalnie suszone. W naszej ofercie można znaleźć wyroby o konkretnych cechach- bez glutenu i cukru lub też takie, które bogate są w witaminy i minerały naturalnego pochodzenia.

 

Nasze jajka i ciastka można nabyć internetowo ,jak również w sklepach stacjonarnych na ulicy.Zygmunta Miłkowskiego 10 - RUCZAJ,Centrum C BLOK NUMER 5 Nowa Huta 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl