Jaja prosto od rolnika do stolika 6 szt.

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 9,00 zł 9.00
Ilość szt.

Opis

Nasze jaja pochodzą od rolnika, czyli prosto od nas.

Jako pierwsi rolnicy postanowiliśmy "wypasać" kury!

To znaczy, przenosimy nasze kurki na tą część łąki- pełnej traw i ziół, której jeszcze nie zjadły dając szansę na odbudowę przegrzebanym już pastwiskom. W ten sposób kury mają zawsze zapewniony świeży pokarm (trawę, zioła, warzywa, kwiaty).

Bardzo ważne jest to, że nie mają dostępu do paszy i resztek z naszego stołu .

Kury śpią w małych stadach na łące. Do przenośnych kurników wchodzą w porach wyznaczonych przez rytm przyrody. Zasypiają kiedy zechcą, najczęściej po zachodzie słońca. Ma to bardzo duży wpływ na zregenerowanie się kur. Mają możliwość odpoczynku, którego pory nie są zaburzane przez sztuczne światło znajdujące się w odizolowanym pomieszczeniu.

Łąkowa wypasana kura wstaje wcześnie rano (o 3-4 godzinie), by znowu dziobać świeżą łąkę na pastwisku w Trzemeśni i znosić jajka pełne witamin i minerałów. 

Jaja zapakowane w papierowym pudełeczku, do którego dodaliśmy sianko i lawendę z naszego gospodarstwa. Proszę poczuć ten zapach!

Sposób przechowywania: W suchym i chłodnym miejscu, są wtedy smaczniejsze. :)

WAŻNE:

Jajka z handlu bezpośredniego nie muszą być znakowane. Ma widnieć informacja z jakiego gospodarstwa pochodzi dane jajko i termin przydatności do spożycia.

Nr naszego gospodarstwa to 12091310. Termin przydatności (28 dni od daty zniesienia) na opakowaniu w środku i na zewnątrz. Rolnik Małgorzata Jędrocha Tobowska. Dziękuję za zaufanie. Smacznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl